BCB Plzeň, spol.s r.o.
BCB Plzeň, spol.s r.o.
Junkers-plynové kotle a ohřívače TUV
Ferroli-plynové kotle
Immergas-plynové kotle a ohřívače TUV
   Rheem-ohřívače TUV
Boschetti-ohřívače TUV
Komínové systémy RICOM

 BCB PLZEŇ - TEPELNÁ TECHNIKA

PRODEJ * MONTÁŽ * UVÁDĚNÍ DO PROVOZU * ZÁRUČNÍ I POZÁRUČNÍ SERVIS PLYNOVÝCH  KOTLŮ  A  OHŘÍVAČŮ  VODY


CERTIFIKOVANÉ SERVISNÍ MÍSTO JUNKERS
REGIONÁLNÍ AUTOROZOVANÝ SERVIS FERROLI
ZNAČKOVÝ SERVIS IMMERGASJunkers Se značkami Bosch a Junkers patří Bosch Thermotechnik dnes k nejvýznamnějším výrobcům plynových závěsných kotlů a průtokových ohřívačů. Ve 180 zemích celého světa zajišťují výrobky firmy útulné teplo a teplou vodu. Spolehlivost a kavlita výrobků Junkers je již dávno akceptována v mezinárodním měřítku a je potvrzením toho, že Junkers je v celém světě synonymem pro špičkovou tecnologii v oblasti techniky vytápění.
... více zde

Immergas Immergas patří mezi přední světové firmy v designu a výrobě plynových kotlů pro domácí použití, a to jak tradičních, tak kondenzačních. Firma dosahuje roční produkce více než 350 000 ks kotlů. Immergas je přítomný v 30 zemích, s 8 závody v Evropě a jedním v Číně. Sortiment Immergas je neustále zdokonalován a vyvíjen v souladu s požadavky trhu. V nabídce je více než 60 typů a vyriant kotlů. Charakteristickými vlastnostmi kotlů Immergas jsou předevšín technologická vyspělost, úspornost, spolehlivost, dlouhá životnost a lehká obsluha.
... více zde

Ferroli Ferroli patří k největším a nejúspěšnějším světovým výrobcům kotlů. V patnácti výrobních závodech rozmístěných po celé Evropě dosahuje roční produkce více než 500 000 ks plynových kotlů pro využití v domácnosti a několika tisíc stacionárních a průmyslových kotlů pro objektové i blokové kotelny či nestandardní průmyslové aplikace. Současně je Ferroli také významným evropským výrobcem ocelových, litinových a hliníkových radiátorů, domácích a průmyslových klimatizací, hydromasážních van a sprchových koutů.
... více zde

Rheem Ucelená řada plynových zásobníkových ohřívačů vody od největšího amerického výrobce ohřívačů RHEEM. Ohřívače naleznou uplatnění zejména při přípravě teplé vody v rodinných domech s vysokými nároky na komfort. Své místo však nacházejí i při menších komerčních aplikacích, jako je například instalace ve firmách, drobných provozovnách a podobně.
... více zde

Boschetti Výrobky italské firmy Boschetti Industrie Meccaniche s.r.l., uváděné na český trh pod obchodní značkou Enbra, zahrnují komerční ohřívače TUV o objemech 150 až 1900 l a závěsné plynové ohřívače o objemech 50 až 140 l.
... více zde

termostaty Salus Doplňkový sortiment:
Prostorové termostaty  SALUS .
... více zde
Sortiment Junkers

Prodejna pro zákazníky:

* JUNKERS CENTRUM *

Na Roudné 7, 301 64  Plzeň

Provozní kancelář pro montážní firmy:

Pod Všemi svatými 4, 2. patro


* Pro montážní firmy výrazné slevy
* Doprava zboží zdarma
* Na požádání zašleme prospekty a ceníky

BCB PLZEŇ, spol.s r.o., Na Roudné 7, 301 64  Plzeň

e-mail:  info@bcb-plzen.eu
telefon: prodej  +420 377 539 392, servis  +420 377 539 521


 
BCB Plzeň  ©  2016
BCB Plzeň, spol.s r.o. • Na Roudné 7 • CZ-301 64 Plzeň • Czech Republic • Tel. +420 377 539 392,  +420 377 539 521
IČO  49790641 • DIČ  CZ49790641 • Registrace u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 4773