Autorizovaný prodej a servis
pro plzeňský kraj:
BCB Plzeň, spol.s r.o.
Na Roudné 7, 301 64  Plzeň
telefon:  +420 377 539 392
fax:  +420 539 521
e-mail:  info@bcb-plzen.eu

HLAVNÍ  STRÁNKA

BCB Plzeň Domov je pojem, který v sobě jistě skrývá i představu příjemně vyhřátého pokoje. Na této pravdě stojí už od roku 1955 základy výrobního programu firmy FERROLI, nejslavnějšího italského výrobce topenářské techniky s nápadným logem zářícího slunce.

Letité zkušenosti, progresivní vývoj a prosazování špičkových výrobních technologií, zajistily firmě významné postavení na evropských trzích a přinesly značce FERROLI zaslouženou prestiž. Trvalý zájem zákazníků o spolehlivé výrobky nutí firmu k neustálému rozšiřování své působnosti a ke zvětšování objemu výroby. Firma Ferroli je součástí skupiny GRUPPO FERROLI. Patří k největším a nejúspěšnějším světovým výrobcům kotlů. Skupina FERROLI nyní představuje 13 výrobních míst, 19 společností a 15 obchodních značek po celém světě. Společnost Ferroli je 3. až 4. největší výrobce kotlů a ohřívačů v Evropě – roční produkce více než 3 500 000 ks. Současně je firma Ferroli také významným evropským výrobcem ocelových, litinových a hliníkových radiátorů, domácích a průmyslových klimatizací, hydromasážních van a sprchových koutů.
Produkce firmy je vytvářena ve výrobních závodech v Itálii, Německu, Polsku, Rumunsku, Španělsku a Číně.
V roce 2008 dosáhla firma Ferroli ve třech sledovaných výrobních odvětvích - vytápění, klimatizace, sanita - ročním obrat 800 mil. EUR. Firma Ferroli zaměstnává cca 2200 zaměstnanců.
Do skupiny GRUPO FERROLI patří obchodní značky Ferroli, Lamborghini, Fer, Joannes, Starclima, Euroterm, Magnetic, IMA, AGPO a Rapido.
Dceřiné společnosti: Ferroli S.p.A. Itálie, Ferroli Espaňa S.a. Španělsko, Industrie Meccaniche di Alano S.r.l. Itálie, Ferroli Industrie G.m.b.h. Německo, Magnetic S.p.A. Itálie. Qingdao Ferroli Hvac Manufactory Technologies Co Ltd. Čína, GF Wärmetechnik G.m.b.h. Německo, Lamborghini Calor S.p.A. Itálie, Finterm S.p.A. Itálie, Eurotherm S.r.l. Itálie, Ferroli Limited Velká Británie, Ferroli France, Francie, FERROLI Poland Sp.z o.o. Polsko a Ferroli Romania SRL Rumunsko.

Úspěšná expanze topenářské techniky FERROLI na evropské trhy má příčinu především v osvědčené kvalitě a spolehlivosti výrobků. Kotle s tradiční značkouse vyznačují vysokým uživatelským komfortem a provozní bezpečností. Používání nových materiálů a technologií při jejich výrobě posunuje užitkové parametry kotlů na nejvyšší úroveň. Výsledným produktem důmyslných a neustále zdokonalovaných výrobních postupů je kompaktní topný agregát s moderním designem a úsporným provozem.
Ferroli Company Jakákoli varianta kotle FERROLI vyhoví i těm nejpřísnějším ekologickým normám a nejnáročnějším požadavkům na technickou úroveň. Výrobky mají mezinárodní osvědčení GASTEC č. KC 96.01 o vysoké kvalitě ISO 9002/EN 29002 a samozřejmě i cerifikáty Strojírenského zkušebního ústavu v Brně.
Konstrukční princip kotlů Ferroli usnadňuje kompletaci zařízení při výrobě i demontáž při servisních službách. Jedná se totiž o stavebnicový systém, v němž se jednotlivé komponenty snadno sestaví v kompaktní funkční celek. Tím se výrazně zvyšuje produktivita výroby, klesá výrobní cena, zlevňuje a zjednodušuje servis.
Spokojení uživatelé topidel FERROLI si pochvalují především obslužný komfort a úsporný provoz. Kotle mají vysokou účinnost, pracují tiše a jejich výkon lze velice přesně regulovat.
Kotle jsou dodávány v rozmanitých modifikacích podle požadavků na výkon, umístění a způsob odtahu spalin. V nabídce jsou tedy modely závěsné i stacionární, s atmosferickými i tlakovými hořáky , s odtahem spalin do komína i s nuceným odtahem přes zeď (turbo).
Kotle jsou převážně dimenzovány na malý objem topného média v rozvodu. Důsledkem je ekonomický provoz, snadná regulace a tím pružná reakce zařízení na okamžitou potřebu tepla v domácnosti.

BCB Plzeň, spol.s r.o.,
Na Roudné 7, 301 64 Plzeň
PRODEJ - SERVIS
Ferroli - prodej Ferroli - servis
Telefonní spojení pro prodej +420 377 539 392
Provozní doba 8.00 - 17.00 hod. Mimo provozní dobu záznamník.

Telefonní spojení pro servis +420 377 539 521
Provozní doba 8.00 - 17.00 hod. Mimo provozní dobu záznamník.
Zpět Domů Nahoru

BCB Plzeň © 2016