BCB Plzeň, spol.s r.o.


    
Ohřívače vody www.bcb-plzen.eu
   Přehled ohřívačů teplé užitkové vody
Zásobníky TUV

Nepřímo ohřívané zásobníky TUV
Teplá voda do zásoby - od 50 do 500 litrů. Žádný problém s nepřímo ohřívanými zásobníky TUV, které se kombinují s plynovými závěsnými nebo stacionárními kotli. Dokonalá tepelná izolace, prostá chlorovaných a fluorovaných uhlovodíků, umožňuje udržet vodu v zásobníku velmi dlouho teplou. Vestavěné ochranné anody chrání zásobníky před vnitřní korozí, neboť hospodárnost souvisí také s dlouhou životností.

Přímo ohřívané zásobníky TUV
Plynové zásobníky na TUV s odtahem spalin do komína mají přímý ohřev teplé užitkové vody. Dokonalá tepelná izolace, objem 120-290 l, regulace teploty vody 40-70°C, vysoká odolnost proti korozi, úsporný provoz, možnost využití pro sprchy a pákové baterie, možnost připojení cirkulace (bakteriologicky čistá voda).

     
Storacell W, WD
Nepřímo ohřívané
Storacell W, WST
Nepřímo ohřívané
Storaflam S
Přímo ohřívané

Průtokové ohřívače vody
Teplá voda rychle, spolehlivě a hospodárně.
Všechny nabízené varianty pracují na energeticky úsporném průtokovém principu: studená voda je po otevření vodovodního kohoutu ohřívána během svého průtoku přístrojem.
Ohřívač se uvede do provozu teprve tehdy, když je teplá voda potřeba.


     
miniMAXX HydroCompact Oxystop


BCB Plzeň © 2015Shrnutí předností

MiniMAXX
Minimální rozměry, MAXXimální výkon. Takto jasně a stručně je možné charakterizovat řadu průtokových ohřívačů s obchodním označením miniMAXX. Nová generace ohřívačů miniMAXX se navíc pyšní vysoce atraktivním designem a multifunkčním displejem v případě provedení G (zapalování HydroPower).

HydroCompact
Průtokový ohřívač Junkers nabízí efektivní a úsporné řešení přípravy teplé vody na minimálním prostoru. Vysokou kvalitu a pokročilou technologii ukrývá přístroj s hloubkou pouze 17 cm. Díky využití nové patentované technologie Junkers OptiFlow dokáže HydroCompact automaticky rozpoznat délku odvodu spalin a přizpůsobit tak přívod vzduchu pro optimální účinnost spalování.

Oxystop
Automatická regulace výkonu, nucený odtah spalin - turbo (nezávislý na přívodu vzduchu z místnosti instalace), elektrické zapalování, vysoký komfort dodávky TUV, bezpečný a úsporný provoz, snadná instalace přístroje, elegantní a moderní Junkers design.