Home › Prodej

PRODEJ    MONTÁŽ    UVÁDĚNÍ DO PROVOZU    ZÁRUČNÍ
A POZÁRUČNÍ SERVIS PLYNOVÝCH KOTLŮ A OHŘÍVAČŮ VODY


CERTIFIKOVANÉ SERVISNÍ MÍSTO JUNKERS

REGIONÁLNÍ AUTORIZOVANÝ SERVIS FERROLI

ZNAČKOVÝ SERVIS IMMERGASJunkers Bosch Se značkami Bosch a Junkers patří Bosch Thermotechnik dnes k nejvýznamnějším výrobcům plynových závěsných kotlů a průtokových ohřívačů vody. Ve 180 zemích celého světa zajišťují Junkers Condens výrobky firmy útulné teplo a teplou vodu. Spolehlivost a kavlita výrobků Junkers je již dávno akceptována v mezinárodním měřítku a je potvrzením toho, že Junkers je v celém světě synonymem pro špičkovou tecnologii v oblasti techniky vytápění.
Junkers nabízí širokou škálu závěsných kondenzačních kotlů s automaticky regulovatelným výkonem od 3 do 42 kW ve čtyřech technických úrovních, označovaných jako CerapurCompact, CerapurSmart, CerapurComfort a Condens.
V nabídce naleznete kotle určené jen k vytápění a kotle kombinované s ohřevem vody.


Immergas Společnost IMMERGAS je výrobcem plynových kondenzačních plynových kotlů nejvyšší kvality. Immergas Victrix Plynové kotle IMMERGAS používají zákazníci již více jak 50 let.
Firma dosahuje roční produkce více než 350 000 ks kotlů, celkový prodej dosáhl 5 miliónů kotlů. Výrobky Immergas jsou prodávané v 43 zemích pod značkou Immergas a Alpha, s 9 závody v Evropě a jedním v Číně. Sortiment Immergas je neustále zdokonalován a vyvíjen v souladu s požadavky trhu. Plynové kondenzační kotle  IMMERGAS se prodávají pod názvem Victrix. Svojí moderní technologií poskytují velmi významnou úsporu plynu oproti tradičnímu kotli .


Ferroli Italský výrobce kotlů Ferroli patří k největším a nejúspěšnějším světovým výrobcům kotlů po více než Ferroli Bluehelix půl století a nyní působí ve 14 zemích po celé Evropě a Asii.. V patnácti výrobních závodech rozmístěných po celé Evropě dosahuje roční produkce více než 500 000 ks plynových kotlů pro využití v domácnosti a několika tisíc stacionárních a průmyslových kotlů pro objektové i blokové kotelny či nestandardní průmyslové aplikace. Současně je Ferroli také významným evropským výrobcem další produktů na obnovitelné zdroje. Plynové kondenzační kotle Ferroli se prodávají pod názvem BLUEHELIX. Kotle FERROLI jsou výsledkem dlouholetých zkušeností a výzkumu a jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a s použitím poktočilých technologií.


Quantum Společnost QUANTUM, a.s. je jedním z největších dovozců Quantum Q7-NORS plynových zásobníkových ohřívačů vody v České republice. V rámci rozvoje se firma specializuje na úsporné, efektivní a k přírodě šetrné výrobě teplé vody formou kondenzační techniky.
V nabídce jsou ohřívače TUV od americké společnosti State Water Heaters, která je součástí korporace A.O. Smith a italských firem MTS Group-Ariston, ATI di Mariani a IDROTERMICA Group.

Rheem Společnost Rheem Manufacturing Company byla založena v roce 1920 v USA. V roce 1930 společnost zahájila výrobu Rheem JW ohřívačů vody. Sídlo společnosti Rheem se nachází v Atlantě ve státě Georgia. Společnost Rheem svou působnost rozšířila i na další země, jako je Austrálie, Kanada, Mexiko, Brazílie a Singapur s více než 10 000 zaměstnanci.
Ucelená řada plynových zásobníkových ohřívačů vody od největšího amerického výrobce ohřívačů RHEEM nalezne uplatnění zejména při přípravě teplé vody v rodinných domech s vysokými nároky na komfort. Své místo však nacházejí i při menších komerčních aplikacích, jako je například instalace ve firmách, drobných provozovnách a podobně. V nabídce je široká škála modelů o objemech 114 – 189 l ve výkonovém rozmezí od 7,6 do 10,6 kW.


Boschetti Výrobky italské firmy Boschetti Industrie Meccaniche s.r.l., uváděné na český trh Boschetti BGM/BD pod obchodní značkou Enbra, zahrnují komerční (průmyslové) ohřívače TUV o objemech 150 až 1900 l a plynové ohřívače pro domácnost o objemech 50 až 190 l. Objemná spalovací komora, velká teplosměnná plocha a kvalitní izolace zabezpečují účinnost ohřevu vody 86%, což přináší značné úspory nákladů na palivo a omezuje tvorbu vodního kamene uvnitř tanku.
Boschetti je tradiční rodinný podnik s více jak 45letou historií, 43 zaměstnanci, významná většina s příjmením Boschetti, s roční produkcí více než 30 000 ks závěsných, stacionárních a průmyslových ohřívačů. Označení ohřívačů vody BGM (Boschetti Gas Metano).

Boschetti Slovenská firma EZV nabízí jednoduchý a cenově dostupný způsob úpravy pitné vody. EZV-D Možnost úpravy vody pro byty, rodinné domy, chaty, chalupy, menší provozovny ap. Přístroje slouží pro zamezení tvorby vodního kamene a odstranění už vytvořených pevných usazenin, pro odstranění mechanických nečistot, zákalu, rzi ap.


termostaty Salus Doplňkový sortiment:
Prostorové termostaty  SALUS .
... více zde
BCB PLZEŇ, spol.s r.o.,  Na Roudné 7,  301 64 Plzeň
PRODEJNÍ A SERVISNÍ CENTRUM TEPELNÉ TECHNIKY

Telefonní spojení pro prodej PRODEJ   +420 377 539 392.
Provozní doba 8.00 - 15.00 hod. Mimo provozní dobu záznamník.
Telefonní spojení pro servis SERVIS    +420 377 539 521.
Provozní doba 10.00 - 15.00 hod. Mimo provozní dobu záznamník.

Zakázková kancelář pro zákazníky: JUNKERS CENTRUM, Na Roudné 7,
301 64  Plzeň

Provozní kancelář pro montážní firmy: Pod Všemi svatými 4, 2. patro
* Pro montážní firmy výrazné slevy
* Doprava zboží zdarma
* Na požádání zašleme prospekty a ceníky