Home › Prodej

PRODEJ     MONTÁŽ     UVÁDĚNÍ DO PROVOZU     ZÁRUČNÍ
A  POZÁRUČNÍ SERVIS  PLYNOVÝCH KOTLŮ  A  OHŘÍVAČŮ VODY


CERTIFIKOVANÉ SERVISNÍ MÍSTO

Junkers


Naše společnost byla založena v roce 1993. Od svého založení se specializujeme na velkoobchodní a maloobchodní prodej výrobků značky JUNKERS. Postupně jsme rozšířili naše služby i o vlastní montáže kotlů JUNKERS, jejich uvádění do provozu, záruční a pozáruční servis.

Junkers nebo Bosch? Od roku 2020 se bude pro všechny nové výrobky používat již pouze značka Bosch. Kromě názvu výrobků se ale nic nemění. Již v roce 1932 se firma Junkers & Co. stala součástí společnosti Robert Bosch GmbH. Odbornost značky Junkers je spojena se silnou a tradiční značkou Bosch, která vyniká svojí kvalitou a inovativní silou. Se značkou Bosch získáte vše z jednoho zdroje: od fascinujících výrobků a technologií pro vytápění a přípravu teplé vody, přes výrobky Bosch Smart Home až po energetický management (efektivní řízení a snižování spotřeby energie).

Kondenzační závěsné kotle

Bosch nabízí vhodný způsob vytápění a přípravy teplé vody pro každou situaci. Pro menší i velké byty, rodinné domy, ale i velká sídla. Úspora energie může být tak jednoduchá: objevte plynové závěsné kondenzační kotle Junkers Bosch. Vysoká kvalita, fascinující design a jednoduchá obsluha - plynové kondenzační kotle Bosch mají co nabídnout. Díky vysoké energetické účinnosti významně přispívají k udržení nízkých nákladů na vytápění.


Kondenzační stacionární kotle

Plynové stacionární kondenzační kotle Bosch Vám nabízí kvalitní technologii vytápění, která se v praxi již mnohokrát osvědčila. Umožňují nejen snadnou výměnu za starý kondenzační kotel, ale otevírají také nové perspektivy, pokud jde o úsporu energie, a to i díky možné kombinaci se solárními systémy. Vyměnte starý za nový: U plynových stacionárních kondenzačních kotlů je modernizace vytápění jednoduchá. Výhodou jsou minimální rozměry - stejné pro všechny výkony.


Tepelná čerpadla

S tepelnými čerpadly Bosch získáte snadno teplo a teplou vodu pro Váš domov. Využijete vzduch jako zdroj obnovitelné energie. Tepelná čerpadla jsou mimořádně energeticky účinná a díky tomu chrání životní prostředí a dlouhodobě snižují náklady na vytápění a přípravu teplé vody. Tepelná čerpadla vzduch/voda využívají venkovní vzduch k získání tepelné energie pro vytápění a ohřev teplé vody. Díky slunci, které ohřívá naši atmosféru a vnější vrstvu zemské kůry, tepelná čerpadla vzduch/voda pomohou snížit náklady za vytápění. Ve vzduchu je totiž vždy dostatečné množství tepelné energie, a to i za studených zimních dní a nocí, kterou k ohřevu vody či vytápění můžete snadno využít. Zároveň jde o bezplatný zdroj energie, který je neomezeně k dispozici. Ohřev teplé vody tepelným čerpadlem šetří životní prostředí a zároveň výrazně snižuje náklady na vytápění a přípravu teplé vody. V porovnání s jinými zdroji energie tepelná čerpadla vzduch voda ušetří až 60 % nákladů na vytápění.


Solární systémy

Teplo a teplá voda bez drahých účtů za energii? To dokáže jen slunce a sluneční energie! Na rozdíl od dosavadních paliv se stává získávání tepla ze sluneční energie rok od roku výhodnější. Solární systémy jsou tak jistotou do budoucnosti, díky které se stanete nezávislými na stále se zdražující energii získávané především spalováním fosilních paliv. Solární systémy lze velmi snadno a efektivně kombinovat s plynovými kotli Bosch nebo jiných výrobců.

Elektrokotle

Závěsné teplovodní elektrokotle Bosch Tronic Heat jsou se svým rozsahem výkonů 4–24 kW určeny pro vytápění rodinných domů, bytových jednotek a rekreačních objektů. Zároveň je možné je využít jako záložní zdroj pro kotle na biomasu a tepelná čerpadla. Vyznačují se velmi snadnou obsluhou, hospodárným provozem, malými rozměry a vysokou spolehlivostí. Všechny elektrokotle značky Bosch se vyrábí v České republice v závodě Krnov. Elektrokotle Tronic Heat lze rozšířit o velkou nabídku doplňkového příslušenství, např. přípravu teplé vody, elektronický termostat nebo ekvitermní regulaci.


Plynové průtokové ohřívače

Všechny nabízené průtokové ohřívače vody pracují na bázi energeticky úsporného průtokového principu a využijete je všude tam, kde potřebujete ohřívat teplou vodu nezávisle na vytápění. Díky modernímu designu jsou průtokové ohřívače vody vhodné pro instalaci do všech koupelen a kuchyní. Ohřívače jsou zároveň velmi kompaktní a Vy tak ušetříte ve svém bytě nebo rodinném domě spoustu drahocenného místa. Vodou chlazený atmosférický hořák zajistí velmi nízké emise NOx, hlídač odtahu spalin pak vysokou bezpečnost. Obsluha spotřebiče je snadná a srozumitelná. Plynové průtokové ohřívače vody mají plynulou regulaci výkonu a snadno tak udrží požadovanou stabilní teplotu vody nezávisle na průtoku.


Nepřímo ohřívané zásobníky

Díky nepřímo ohřívaným zásobníkům Bosch získáte velké množství teplé vody bez jakéhokoliv čekání. Tento typ se používá tehdy, pokud se rozhodneme pro přípravu teplé vody ve spojení s plynovým závěsným kotlem. Vodu v zásobníku tak ohřívá připojený kotel. Tím je v izolovaném zásobníku zaručena trvalá zásoba teplé vody, která je k dispozici současně na více odběrných místech a vždy v dostatečném množství. Všechny zásobníky mají možnost napojení cirkulačního okruhu přímo z tělesa zásobníku.


Regulace

Regulátor je rozhraním mezi člověkem a kotlem. Stará se o ideální tepelnou pohodu, o splnění každého individuálního požadavku. Venkovní teploty se v průběhu dne i topného období stále mění. Aby byla v obytných prostorách udržována rovnoměrná teplota, je třeba topný systém stále regulovat vhodnými regulátory. Inteligentní, prostorové nebo ekvitermní regulátory Bosch a jejich aplikace a příslušenství garantují komfortní a energeticky úspornou regulaci vytápění.

Víte, že plynový kotel je vyhrazené plynové zařízení?
Napříč celým internetem můžete narazit na výrobky Bosch-Junkers, které jsou výrazně levnější, než v kamenných obchodech.   Pokud je nabízená cena v e-shopech výrazně nižší, jedná se s největší pravděpodobností o zboží dovezené z okolních zemí - tzv. šedý dovoz. Je to proto, že se tam některé výrobky dají zakoupit levněji a pro spoustu zákazníků je nejnižší cena nejdůležitějším kritériem při nákupu zboží. Toto zboží ale není určeno pro český trh a u nás jej nesmíte provozovat!
Plynový kotel (nebo plynový ohřívač vody) je vyhrazené plynové zařízení, které musí mít prohlášení o shodě pro český trh a bez něj je ZAKÁZÁNO jej provozovat na území ČR. Pozbýváte tak nejen záruku, ale vystavujete se riziku, že se v případě ohrožení zdraví osob, způsobených používáním tohoto výrobku, dopouštíte trestného činu. U plynových kotlů nemůžete ani svalit vinu na prodejce, protože vy jako uživatel nesmíte výrobek používat, pokud není odborně uveden do provozu.
Proto náš servisní technik požaduje před uvedením do provozu předložení záručního listu s vyplněným prodejcem a montážní firmou. Podezřelý výrobek Vám do provozu neuvedeme.
U zboží zakoupeného u společnosti BCB Plzeň, spol.s r.o. tento problém nehrozí. Všechny námi nabízené produkty pocházejí od přímého zastoupení Bosch Termotechnika ČR, to vám GARANTUJEME! My jsme PŘÍMÝ prodejce kotlů Junkers-Bosch určených pro ČR, a přesto přehnaně nízké ceny, nabízené některými e-shopy, nedokážeme poskytovat. Dejte si tedy dobrý pozor, abyste se nestali obětí těchto neseriozních obchodníků.BCB PLZEŇ, spol.s r.o.,  Na Roudné 7,  301 64 Plzeň
PRODEJNÍ A SERVISNÍ CENTRUM TEPELNÉ TECHNIKY


Telefonní spojení pro prodej Telefonní spojení pro servis +420 377 539 521    +420 606 794 450.
Provozní doba 10.00 - 15.00 hod.
Mimo provozní dobu záznamník.

Zakázková kancelář pro zákazníky:  JUNKERS-BOSCH CENTRUM,
Na Roudné 7, 301 64  Plzeň

Provozní kancelář pro montážní firmy:  Pod Všemi svatými 4, 2. patro
* Pro montážní firmy výrazné slevy
* Doprava zboží zdarma
* Na požádání zašleme prospekty a ceníky

Nahoru